Welkom op de website van de Dremptse kermis | 19 t/m 21 september 2020

Uitslagen 2019

Wagens

# Onderwerp Naam Punten
1 Candy Drempt Import 2.0 125
2 60 jaar Barbie De Kletterstraat 114
3 Loempi-ja, Loempi-nee, de boot neemt veel Chinezen mee De Peppel 108
4 Freek's wilde wereld De Klimtoren 97
5 Starterswoningen Klusjesvrouwen 96
6 50 jaar maanlanding Veur mekaar 94
7 Woodstock 50 jaar High Voltage 90
8 Weinig woningen worden gebouwd in Achterhoek Panchi's 88
9 Tropische kermis Party animals 76
10 Draai aan 't rad: nieuwe bielemannen tijdperk De bielemannen 72
11 Drempt aan zee Jongeren uit Hummelo 68
12 Mario Kart Pelle Seegers & Bas Peters 67
13 Hummels Strand De Hummelse keet 66
14 Altijd blijven lachen De Ploppers 64
15 Wilde Westen De jeugd van tegenwoordig 61
16 Prins Mick de 1ste CV De Blauwe Snep 55
17 Navegante Showballen 52
18 Ter land ter zee en in de lucht Boozecruisers 50

Loopgroepen

# Onderwerp Naam Punten
1 Onrustige flamingo Kleine Dreef 70
2 Uit de oude doos Henk de Vries 12 69
3 Zelfreizend (met een ei) bakmeel Linne Hakvoort 63
4 Actie voeren kermislied Hummelo Geel hesje 54
5 Ingewikkeld Brummen met de pont 7 53
6 Ontbijt De dames van het ontbijt 51
7 Boerenbruiloft Ratjetoe 2.0 met koningspaar 43
8 Wij hebben een sterke band Band 39
9 Kusjes tegen de pijn A kiss a day keeps the docter away 37
10 Aangeschoten wild Plasmoeders Klimtoren 25

Fietsgroepen

# Onderwerp Naam Punten
1 Mickey Mouse Caleb 55
2 Lion King Lisa, Nikki & Marij 49
3 Chipsmeisjes Emma & Noor 45
4 Feestkoeien Koeien 0

Vogelschieten

# Naam
Schutterskoning Maurice Leisink
Schutterskoningin Arlette Dimmedal
Kop Gerrit Gaikhorst
Linkervleugel Dorien Aalders

Jeugdvogelschieten

# Naam
Jeugdkoningin Kayli van de Beek

Kinderspellen

# Naam
Prins Sem Hoppenreijs
Prinses Lola Nagy

Lepeltjeschieten

# Naam
1 Jinte Versteeg
2 Hein Baars
3 Theo Verstege

Ringrijden - Heren

# Naam
1 Jeroen Huisintveld
2 Sander Wiegmink
3 Niels te Hoonte

Ringrijden - Dames

# Naam
1 Ruth Seegers
2 Arlette Dimmedal
3 Meggy ter Horst

Kegelen - Heren

# Naam
1 Jan Arntz
2 Stefan Landaal
3 Jurgen Teunissen

Kegelen - Dames

# Naam
1 Fieke Aaldering
2 Ineke van Dijk
3 Moniek Langenhof